Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.11) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Login
el: Είσοδος

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Back
el: Πίσω

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Done
el: Έγινε

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Query
el: Ερώτημα
