Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.12) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
