Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.12) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
