Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-3.14) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
