Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-3.10) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Register
ja: 登録

en: Submit
ja: 送信

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Login
ja: ログイン

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Configure
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Frequently Asked Questions
ja: FAQ

en: Done
ja: 完了

en: Allowed
ja: 許可された

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Phone
ja: 電話番号

en: here
ja: こちら

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Query
ja: クエリー

en: Questions
ja: 質問

en: Answers
ja: 解答

en: Enter your answer here
ja: 解答を入力して下さい。

en: Get Started
ja: 使い始めましょう

en: eg. You can use your username or email address to login.
ja: 例. ログインにユーザー名またはメールアドレスを使用できます
