Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.14) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
