Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.14) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
