Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Login
fa: ورود

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Enter Username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Phone
fa: تلفن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Query
fa: پرس و جو

en: Verify
fa: بررسی درستی
