Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Register
fr: S'inscrire

en: Submit
fr: Soumettre

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Login
fr: Identifiant

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Note:
fr: Note :

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Configure
fr: Configurer

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Frequently Asked Questions
fr: Foire Aux Questions

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Phone
fr: Téléphone

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Query
fr: Requête

en: Skip
fr: Passer

en: Enter your answer here
fr: Saisissez votre réponse ici

en: Verify
fr: Vérifier
