Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: Allowed
tr: İzin verildi

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Phone
tr: Telefon

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Query
tr: Sorgu

en: Skip
tr: Atla
