Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Configure
af: Verstel

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Configuration
af: Konfigurasie
