Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Phone
cs: Telefon

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Skip
cs: Přeskočit
