Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Query
cy: Ymholiad
