Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Allowed
da: Tilladt

en: Click here
da: Klik her

en: Phone
da: Telefon

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Query
da: Forespørgsel

en: Enter username
da: Indtast brugernavn
