Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Configuration
eo: Agordoj
