Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
