Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Next
or: ପର

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
