Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Allowed
sk: Povolené

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Phone
sk: Telefón

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Query
sk: Dotaz

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov
