Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Configuration
be: Налады
