Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Query
eu: Kontsulta

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa
