Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
