Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Next
he: הבא

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Login
he: כניסה

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Query
he: שאילתה

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש
