Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Configuration
jv: Pangaturan
