Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Login
oc: Identificant

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Note:
oc: Nòta :

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Query
oc: Requèsta

en: Enter username
oc: Entratz lo nom d'utilizaire
