Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
