Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە
