Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
