Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Phone
et: Telefon

en: Configuration
et: Seadistus

en: Query
et: Päring

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi
