Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Login
hr: Prijava

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Phone
hr: Telefon

en: Configuration
hr: Postavke
