Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett
