Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه
