Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi
