Custom API (1.0.0) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Setting
am: ቅንብሮች

en: Direction
am: አቅጣጫ
