Custom API (1.0.0) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Response
ar: الجواب

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Separator
ar: فاصل

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Example
ar: مثال

en: Method
ar: الطريقة

en: Other
ar: آخر

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Close
ar: إغلاق

en: Operation
ar: عملية

en: Condition
ar: شرط

en: Key
ar: المفتاح

en: Features
ar: الخصائص

en: Entity
ar: الكيان

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Context
ar: السياق

en: Setting
ar: إعداد

en: Column
ar: العمود

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Parameter
ar: معامل

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Config
ar: إعداد
