Custom API (1.0.0) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Method
ast: Métodu

en: Other
ast: Otru

en: Filters
ast: Filtros

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: Key
ast: Llave
