Custom API (1.0.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Response
az: Cavab

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Close
az: Bağlı

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Key
az: Açar

en: Entity
az: Entiti

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Context
az: Kontekst

en: Setting
az: Parametr

en: Column
az: Sütun

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Parameter
az: Parametr

en: Direction
az: İstiqamət
