Custom API (1.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল
