Custom API (1.0.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Filters
bs: Filteri

en: Column
bs: Kolona
