Custom API (1.0.0) - en to da translation catalogue (47 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Separator
da: Skilletegn

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Example
da: Eksempel

en: Method
da: Metode

en: Other
da: Anden

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Filters
da: Filtre

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Close
da: Luk

en: Operation
da: Handling

en: Condition
da: Betingelse

en: Key
da: Nøgle

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Context
da: Kontekst

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Setting
da: Indstilling

en: Column
da: Kolonne

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Direction
da: Retning

en: Ordering
da: Bestilling

en: Config
da: Konfigurér

en: API Name
da: API-navn

en: SQL Query
da: SQL-forespørgsel

en: Learn more
da: Lær mere

en: Current Plan
da: Nuværende aftale
