Custom API (1.0.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
