Custom API (1.0.0) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Other
el: Άλλο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Key
el: Κλειδί

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Entity
el: Οντότητα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Column
el: Στήλη

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Direction
el: Κατεύθυνση
