Custom API (1.0.0) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Separator
et: Eraldaja

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Method
et: Meetod

en: Other
et: Muu

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Filters
et: Filtrid

en: Close
et: Sulge

en: Operation
et: Operatsioon

en: Condition
et: Tingimus

en: Key
et: Võti

en: Features
et: Omadused

en: Entity
et: Olem

en: Authentication
et: Autentimine

en: Context
et: Kontekst

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Setting
et: Seade

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Parameter
et: Parameeter

en: Direction
et: Suund

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: SQL Query
et: SQL päring
