Custom API (1.0.0) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Response
fi: Vastaus

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Separator
fi: Erotin

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Method
fi: Tapa

en: Other
fi: Muu

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Close
fi: Sulje

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Key
fi: Avain

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Context
fi: Konteksti

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Setting
fi: Asetus

en: Column
fi: Palsta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Parameter
fi: Parametri

en: Direction
fi: Suunta

en: Please enter a valid phone number.
fi: Ole hyvä ja syötä oikea puhelinnumero.

en: Config
fi: Asetukset

en: SQL Query
fi: SQL kysely
