Custom API (1.0.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Actions
is: Gerðir

en: Confirm
is: Vátta

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Password
is: Loyniorð

en: Save
is: Goym

en: Update
is: Dagfør

en: Add
is: Stovna

en: View
is: Vís

en: Custom
is: Sergjørt

en: Other
is: Annað

en: Filters
is: Filtur

en: Operation
is: Gerð

en: Key
is: Lykil

en: Context
is: Samanhangur

en: Direction
is: Kós
