Custom API (1.0.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Method
hr: Metoda

en: Other
hr: Ostalo

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Operation
hr: Operacija

en: Key
hr: Ključ

en: Features
hr: Značajke

en: Context
hr: Kontekst

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Direction
hr: Smjer
