Custom API (1.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Direction
hy: Ուղղություն
