Custom API (1.0.0) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Separator
is: Skilja

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Filters
is: Síur

en: Close
is: Loka

en: Context
is: Samhengi

en: Column
is: Dálkur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Direction
is: Stefna

en: SQL Query
is: SQL fyrirspurn
