Custom API (1.0.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Condition
ka: პირობა

en: Key
ka: გასაღები
