Custom API (1.0.0) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Operation
kk: Операция

en: Direction
kk: Бағыт
