Custom API (1.0.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Filters
km: តម្រង

en: Close
km: បិទ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Key
km: សំខាន់

en: Context
km: បរិបទ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Direction
km: ទិស
